Site hakkında

Değerli okuyucularımız,

 

Bu site ”Nigrum Reginam” mahlasıyla (takma isim) bendeniz tarafından oluşturulmuştur. Hakkımda bölümümüzde benim hakkımda bir kısım ön bilgi edinebilirsiniz. Bu sitenin kurulum, oluşum amacına gelirsek tamamıyle bendenizin izlemek, dinlemek, okumaktan hoşlandıklarını sizlerle paylaşmaktır. Bu özellikle yabancı dizi ve filmleri kapsayacaktır.

Sitenin hedeflediği amaç okuyucularına kaliteli zaman geçirmelerini sağlayacak kaliteli yapıtlarla tanışacakları bir ortam sunmaktır.

Site, temelde Nigrum Reginam mahlasıyla yazılarını paylaşacak bendenizin yazılarını ve çevremde yazılarını benimle paylaşacak ve sitede yine mahlasıyla var olacak diğer yazarlarımızın paylaşımlarını içerecektir.

Bu sitede her yazar, mahlasıyla var olacaktır. Buradaki amaç sosyal yaşamlarımızda hepimizin çalıştığı, var olduğu ortamlardan arınarak özgürce yazılarımızı sizlerle paylaşabilmek niyetiyledir.

”Nigrum Reginam” ne demek okuyucularımız elbet merak edebilir. Mahlasımın manasını sizlerle ilerde elbette paylaşacağım.

 

Şimdilik keyifli vakit geçirmenizi ve sitenin sizleri güzel yapıtlarla tanıştırmasını diler, yorumlarınızı bekleriz.

***Sitedeki tüm yazılar spoiler (eser hakkında detaylı bilgi) içerebilir. Merak duygusunu öldürmemeye çalışarak yazılarımızı sunmaya gayret etmekteyiz yine de bu bilgilendirmeyi okuyucularımıza yapmayı borç biliriz.

Saygılarımızla,

Nigrum Reginam ve tüm site yazarlarımız.